Substitució de factures simplificades

Per | novembre 26th, 2018|Comptabilitat|

És possible substituir o bescanviar factures simplificades emeses en data anterior, per factures complertes? Sí, és possible, sempre que la factura simplificada ja complexi amb els requisits disposats al reglament de facturació, en l’article 7.1 del Real Decret 1619/12 de 30 de novembre. Si vol deduir-se quotes d’IVA que ha suportat, pot sol·licitar al seu